Co pomaga w uwodzeniu?
Rozrywka

Co pomaga w uwodzeniu?

Niewątpliwie, o sukcesie w uwodzenie płci przeciwnej decyduje w dużej mierze los. Nie ma co ukrywać, że nie każdy rodzi się tak samo przystojny, przez co niektórzy mężczyźni mają większe powodzenie u kobiet niż inni. W dużej mierze o tym, czy uwodzenie jest skuteczne decyduje jednak coś zupełnie innego niż uroda. Dlatego też, nikt nie jest na straconej pozycji.

Hierarchia społeczna

Żyjemy w czasach, w których coraz więcej mówi się o równości, jednak wciąż istnieje wyraźna hierarchia społeczna. Dotyczy ona nie tylko kwestii finansowej, ale również władzy czy szacunku społecznego. Co to ma jednak wspólnego z uwodzeniem? Rzecz w tym, że większe powodzenie u kobiet mają mężczyźni, którzy są wysoko w hierarchii społecznej.  Kiedyś miało to większe znaczenie niż dzisiaj, gdyż kobiety były w zasadzie pozbawione szans robienia kariery zawodowej czy zarabiania większych pieniędzy. Dzisiaj bariery te coraz częściej są przełamywane, przez co kobieta nie potrzebuje już tak bardzo wysoko sytuowanego mężczyzny. Mimo to, władza, pieniądze, szacunek, to wszystko bardzo pomaga w uwodzeniu. Naukowcy twierdzą, że wynika to z uwarunkowań ewolucyjnych, gdyż już w czasach ludzi pierwotnych kobiety poszukiwały najlepiej usytuowanych mężczyzn, którzy dawali poczucie bezpieczeństwa kobietom oraz ich potomstwu.

Jak sobie radzić?

Na wygląd, pozycję społeczną, czy zasobność portfela wpływ ma się zwykle bardzo ograniczony. Jeśli więc los nie sprzyja, jak sobie radzić z uwodzeniem? Warto pamiętać o kilku kwestiach, które pomagają w uwodzeniu, a na które ma się bardzo duży wpływ.

Dzięki stronie Uwodzenie.org poznasz skuteczne metody podrywu

 Pewność siebie

Jedną z istotniejszych kwestii jest pewność siebie. Przede wszystkim, pewny siebie mężczyzna nie odczuwa stresu i częściej ma odwagę, aby podejść do kobiety. Nie chodzi o to, aby być przekonanym, że jest się idealnym i można poderwać każdą kobietę. Pewność siebie polega raczej na akceptacji własnych wad i braku strachu przed ewentualną porażką.

Odczuwanie stresu znacząco przeszkadza w uwodzeniu przede wszystkim z tego względu, że niewierzący w siebie mężczyźni nie mają odwagi aby podchodzić do kobiet. Jednak również podczas samej rozmowy stres nie sprzyja. Spocone dłonie, czy drgający głos z pewnością nie pomagają.

Warto zauważyć, że w zasadzie najważniejsza jest nie tyle realna pewność siebie, co raczej stwarzanie wrażenia pewności. Chodzi w końcu o to, jak kobieta ocenia mężczyznę, z którym rozmawia. Dlatego też, jeśli pewności siebie brakuje ,warto czasem trochę poudawać, gdyż tej gry jest się o wiele łatwiej nauczyć. Niemniej jednak, również nad realną pewnością siebie można i warto pracować.

Rozmowa z kobietą

Kluczem do skutecznego uwodzenia jest z pewnością umiejętna rozmowa. Chodzi tutaj zarówno o to co się mówi, ale również jak się to robi. Niemniej ważna jest też komunikacja niewerbalna. Ważne, aby być gotowym na słuchanie tego co ma do powiedzenia kobieta. Warto także okazywać emocje, jednak bez przesadnej ekspresji. Nie można również zapominać o otwartej pozycji, która sprzyja nawiązaniu bliższej relacji.

Post Comment