Czarter jachtów na mazurach
Turystyka

Czarter jachtów na mazurach

Wakacje pośród natury, w krainie otoczonej tysiącami jezior, podziwianie zachodu słońca na jednym ze wzgórz. To tylko niektóre spośród atrakcji jakie czekają na nas na Mazurach. Tamtejsze jeziora dają niesamowite i nieskończenie możliwości spędzania czasu wolnego w sposób bardziej lub mniej aktywny. Jednym z bardziej oryginalnych pomysłów jest czarter jachtów na Mazurach. Zatem co należy wiedzieć, zanim zdecydujemy się wypożyczyć jacht i dlaczego jest to bardzo dobre rozwiązanie na wakacyjny wyjazd?

Oferta jachtów, która czeka na nas na Mazurach jest zaskakująco bogata i różnorodna.  Każdy może zdecydować się na wynajem jednego z setek jachtów zarówno żaglowych i jak motorowych w wielu portach, między innymi: Giżycko, Rydzewo, Węgorzewo, Mikołajki czy Piękna Góra. Jachty różnią się wyposażeniem i wielkością, jednak wszystkie są regularnie serwisowane, bezpieczne i co najważniejsze, ubezpieczone. Firma zwykle gwarantuje nam paliwo i serwis floty. Jachty wyposażone są zwykle w lodówkę, ogrzewanie i inne opcjonalne udogodnienia.

Czarter jachtów na Mazurach to nowy i interesujący sposób na spędzenie wakacji. Daje on dużą elastyczność, gdyż możemy żeglować od portu do portu i spędzać czas w zależności od naszych preferencji. Co więcej, jeśli nie czujemy się na siłach lub zwyczajnie chcemy się relaksować, możemy wynająć sternika, dzięki czemu nie będziemy musieli się niczym martwić.

Jednak co najważniejsze, czarter jachtów wcale nie jest tak wielkim wydatkiem, jak mogłoby się wielu wydawać. Opłata pobierana jest zwykle za wynajem całego jachtu, który zwykle wyposażony jest w sześć lub więcej koi. Tak więc czarter jachtu to doskonałe rozwiązanie jeśli planujemy spędzić wakacje z rodziną lub w gronie przyjaciół. Przy podzieleniu wydatków na każdego członka, okazuje się, że wynajem jachtu wcale nie jest drogi. Ponadto, mamy zapewniony wysoki standard i niesamowitą wygodę poruszania się po Krainie Tysiąca Jezior. Z pewnością czarter jachtu będzie nowym i niezapomnianym przeżyciem.

Post Comment